sk
news
logo

Novinky

Sanika group s.r.o.

Malá vírivka i veľké SWIM SPA majú veľa spoločného

news

Momentálnou technologickou špičkou v úrovni ovládacích panelov vírivých vaní a swim spa sú tzv. panely technologickej série TP, ako sú typy TP 800 či TP 900. Ide o najvyšší rad našej materskej spoločnosti BALBOA WATER GROUP USA, ktorá dodáva komplexnú technológiu do všetkých našich riadiacich systémov, ktorými ovládame a riadime všetky modely vírivých vaní a SWIM SPA.

Z technologického ohľadu nie je rozdiel medzi vírivkou či SWIM SPA

Najvyššie rady sú všetky svojím softvérom a vlastnosťami takmer na rovnakej úrovni ovládania a funkcií, s rozdielom veľkosti a tvaru panelu, čo je v prípade konkrétneho osadenia veľmi zásadné a vďaka tomu je možné napríklad u malého modelu vírivej vane použiť najmodernejšiu technológiu, ovládanú najmodernejším panelom, ale menšie veľkosti. Samotné telo panelu nám umožňuje neobmedzené využitie a schopnosť osadenia takmer u akejkoľvek vírivky alebo swim spa.

Ponuku našich vírivých vaní a swim spa sme rozšírili práve o najmodernejšie technológie bez užívateľského obmedzenia, a tým môžeme ponúknuť najvyšší luxus aj do najmenšej vírivky či swim spa.