sk
news
Servisné služby Sanika group fungujú bez obmedzenia. V rámci individuálnych služieb nás neváhajte kontaktovať na +421 911 474 981. Sme tu stále s Vami...
logo

Novinky

Sanika group s.r.o.

Vírivka ako prevádzkovo a finančne dostupné domáce kúpele kedykoľvek a kdekoľvek

news

Modernú vírivú vaňu súčasnosti je možné využívať každý deň v každom ročnom období. Vďaka vysoko inteligentnému systému riadenia a možnosti vzdialenej kontroly je jej prevádzka veľmi efektívnym spôsobom chodu optimalizovaná a tým sú energetické nároky znížené na minimum.

Preto je možné si vírivú vaňu užívať kedykoľvek a kdekoľvek bez veľkých finančných rozdielov. Čo môže ekonómiu vírivej vane do istej miery ovplyvniť, je veľkosť vírivej vane samotnej, teda jej kapacita. Ďalej môže byť na prevádzke zohľadnené aj to, kde a na akom mieste vírivá vaňa stojí, tj. či je vírivka postavená na veternom mieste, alebo v zátiší v tzv. suchom státí.

Odporúčame uprednostniť vyhliadku z vírivky, jej praktickosť a prepojenie s exteriérom nad mylnou predstavou lacnejšej prevádzky. Vírivá vaňa novej generácie by v dnešnom prevedení mala byť izolovaná nízkoenergetickým spôsobom s maximálnym dôrazom na efektivitu súdržnosti vlastného tepla. Ak budete svoju vírivú vaňu usadzovať do interiéru, je prakticky zbytočné sa nad otázkou ekonomiky prevádzky vôbec zamýšľať. Náklady budú v takom prípade znížené o náklady za vykurovanie a možno počítať iba s nákladmi za udržiavacie technológie na priebežnú filtráciu a synchronizované čistenie.