sk
news
Servisné služby Sanika group fungujú bez obmedzenia. V rámci individuálnych služieb nás neváhajte kontaktovať na +421 911 474 981. Sme tu stále s Vami...
logo

Novinky

Sanika group s.r.o.

Vírivka a jej najkomfortnejšie dispozície v podobe anatomického ležadla

news

Každá vírivá vaňa by svojmu majiteľovi mala ponúkať najpohodlnejšie možné a anatomické masážne dispozície prekladané čo najefektívnejšou masážou s nezávislou zónovou dereguláciou tlaku. Samozrejmosťou u luxusných vírivých vaní či swim spa sú možnosti individuálneho nastavenia tlaku každej masážnej alebo plaveckej dýzy.

Touto krátkou radou by sme chceli všetkým klientom, ktorí sa uchádzajú o vírivú vaňu pre seba alebo svoju rodinu odporučiť určitý základ, od ktorého by sa nákup takej vírivej vane mal odvíjať. Zamerali sme sa preto na primárnu masážnu časť každej vírivej vane a tou je masážne ležadlo.

Nielen že by masážne ležadlo vo vírivke malo byť komplexne anatomicky prispôsobené pre väčšinu osôb s rôznou výškou a telesnou odlišnosťou, malo by byť tiež plnohodnotné. Plnohodnotným ležadlom sa dispozične stáva, iba ak svojím tvarom nenarušuje inú dispozíciu alebo ak nie je nezmyselne skrátené, či neponúka veľmi plytký sed, keď osoby už stredne vysokej postavy nemajú možnosť byť vo vodnom kúpeli ponorené správne. Vďaka týmto základným vlastnostiam je také ležadlo vo vírivke devalvované a je teda logické že akýkoľvek systém masážnej sústavy v ňom osadený nemôže fungovať správne a prinášať svojmu majiteľovi ten správny masážny relax.

Ak by Vám Vaše dispozície dovoľovali zakúpenie vírivej vane väčších rozmerov, jednoznačne Vám odporúčame voliť variantu modelu vírivej vane s dvoma ležadlami. Taký luxus je potom za jednu investíciu dvojnásobným efektom.