sk
news
logo

Novinky

Sanika group s.r.o.

Luxusná malá vírivá vaňa ako funkčný doplnok v interiéri na niekoľko spôsobov

news

Ak uvažujete o zakúpení menšieho modelu vírivej vane a ani napriek tomu nemáte možnosť uloženia do exteriéru, buď z dôvodu chýbajúceho priestoru alebo intimity, je možné si vybrať aj z niekoľkých menších modelov. Medzi najmenšie modely z našej ponuky patrí samozrejme aj vírivá vaňa Lara Mini.

Tento špičkovo vybavený model je vybavený nielen veľmi výkonným masážnym systémom a ďalšími doplnkami spríjemňujúcimi vodný kúpeľ, ale fascinujúci je najmä jeho vnútorný anatomický priestor, ktorý je minimalizovaný do najmenších vonkajších rozmerov so zachovaním maximálneho možného komfortu vo svojej triede.

Práve vďaka rozmerom je možné s vírivkou ľahko manipulovať alebo ju usadiť aj do inak obmedzených vnútorných dispozícií Vášho domu. Vďaka presunutí technológií do troch strán je možné vírivú vaňu tiež zapustiť do podlahy a to čiastočne alebo úplne pod úroveň okraja skeletu. V prípade zapustených variant je nutné o vírivke už vopred poznať všetky technologické detaily a počítať s konkrétnym modelom do zápustnej šachty.

Taká technologická a súčasne servisná šachta musí potom spĺňať aj určité parametre na údržbu a servis okolo vírivej vane. Pri dodržaní všetkých technologicko-servisných požiadaviek sa potom s dlhodobým užívaním vírivej vane spája radosť zo zážitkov a bezproblémový chod všetkých technológií s jednoduchou a praktickou prevádzkovou údržbou.