sk
news
Servisné služby Sanika group fungujú bez obmedzenia. V rámci individuálnych služieb nás neváhajte kontaktovať na +421 911 474 981. Sme tu stále s Vami...
logo

Novinky

Sanika group s.r.o.

SWIM SPA Octopus ako komplexné domáce plavecké športovisko

news

Kráľovský plavecký model SWIM SPA OCTOPUS je možné umiestniť do ktoréhokoľvek miesta s pomerne neveľkými nárokmi na priestor. Tento superšportový plavecký model ponúka jedinečný systém plaveckého protiprúdu s reguláciou tlaku a smeru vodného prúdu.

Jednoduchý a vysoko efektívny otočný kĺb vnútri dýzovej hlavice Typhoon vytvára nielen lievikový prúdnicový efekt, ale vďaka trom plaveckým dýzam v dvoch pracovných líniách si tak môže aj slabší plavec pohodlne zaplávať bez nepríjemného efektu turbulencie. Tento efekt má tendenciu svojho plavca doslova vysúvať z plaveckej osi.

Každý jednotlivý chrliaci element TYPHOON totiž prepája svoj výtlačný prúd s ostatnými a vďaka tomu vzniká objemný vodný stĺp, ktorý maximálnou vodnou plochou odtláča plavca na hrudi. Osoby s ľahšou fyzickou konštitúciou si môžu aj prúd smerovať s možnosťou čiastočného nadľahčovania. Tento jednoduchý a zároveň veľmi inteligentný systém funguje veľmi efektívne a vďaka tomu je možné si plávanie užiť nielen ako vrcholový športovec, ale aj ako rekreačný plavec.

Pre komplexnosť cvičenia odporúčame zakúpenie SPORT SWIM KITu, ktorý pomocou gumových fixiek rozvíja a posilňuje celé telo, najmä, paže, chrbát a ramená. Pre osoby s nadváhou je veľmi vhodné vodné cvičenie, ako je vodná chôdza proti prúdu. SWIM SPA Octopus si môžete voľne postaviť do záhradného exteriéru alebo zapustiť do vnútornej stavby domu. Veľmi pekné je čiastočné zapustenie napríklad v ľahko svahovitom teréne a estetické i funkčné prepojenie s okolitou záhradou.