sk
news
Servisné služby Sanika group fungujú bez obmedzenia. V rámci individuálnych služieb nás neváhajte kontaktovať na +421 911 474 981. Sme tu stále s Vami...
logo

Novinky

Sanika group s.r.o.

Vírvika ako investícia do budúcnosti

news

Každému klientovi odporúčame nákup vírivé vane riadne premyslieť a zvážiť ktorý z ponúkaných modelov je pre jeho osobu, životný štýl či celú jeho rodinu najvhodnejší. Ak sa rozhodnete správne, nie bude nutné vírivku po dlhšom čase meniť a obstarávať novú. V prípadoch vírivky zvolenej správne z hľadiska veľkosti aj dispozícií odporúčame iba technologickú obmenu starej technológie za novú.

Veľmi praktická a žiadaná je tiež povrchová výmena ovládacích prvkov a masážnych elementov, ktoré vizuálne vírivku faceliftujú do moderného vzhľadu. Veľmi často býva prianím zákazníka výmena termického krytu, či kompletná zmena opláštenia vonkajšieho kabinetu do akéhokoľvek ľubovoľného materiálového prevedenia. Ak Vám staršia vírivka aj po niekoľkých rokoch vyhovuje najmä po stránke pohodlnosti anatomického prispôsobenia, variant odpredaja alebo likvidácie by mal byť až ten posledný.