sk
news
Servisné služby Sanika group fungujú bez obmedzenia. V rámci individuálnych služieb nás neváhajte kontaktovať na +421 911 474 981. Sme tu stále s Vami...
logo

Novinky

Sanika group s.r.o.

MicroSilk® je prírodná čistiaca terapia pre ľudskú pokožku

news

Najmodernejší systém prírodnej liečivej a čistiacej terapie MicroSilk® funguje na zložitom princípe vytváranie vzduchových bubliniek s veľkosťou menšou ako 50 mikrónov, ktoré sú špeciálnym zariadením v obrovskej koncentrácii zmiešané s vodou. Mikro bublinky majú prirodzenú schopnosť exfoliácie ľudskej pokožky a vďaka svojej zápornej polarite dokážu prestupovať do kožného póru a pokožku i hĺbkovo okysličiť a hydratovať.

Prenosom blahodarného kyslíka dochádza tiež k zlepšeniu metabolických procesov v ľudskom tele a zvýšeniu hydratácie suchej pokožky. Technológia MicroSilk® vytvára mikro bublinky sa suspenzívnymi vlastnosťami, ktoré sa po veľmi krátkom čase z vodného kúpeľa rozptýlia a ten je potom opäť pripravený na klasickú vodnú masáž, bez akéhokoľvek hygienického či chemického zaťaženia. Technológia vyniká úplne prírodným zdrojom svojej sily. Pridaný terapeutický účinok je dosiahnutý aj vďaka inhaláciám aniónov, ktoré postupne vyprchávajú z vody. K terapeutickému efektu dochádza ak je koncentrácia aniónov vyššia ako 50.000 iónov / cm2. Anióny uvoľňované z technológie MicroSilk® sa uvoľňujú pri koncentrácii vyššej ako 80.000 iónov / cm2, čo má za následok terapeutický ozdravný účinok a neutralizáciu voľných radikálov v tele so zvýšenou hladinou serotonínu v krvnom riečisku.