sk
news
Servisné služby Sanika group fungujú bez obmedzenia. V rámci individuálnych služieb nás neváhajte kontaktovať na +421 911 474 981. Sme tu stále s Vami...
logo

Novinky

Sanika group s.r.o.

Maximálna starostlivosť o každého klienta

news

Vo všeobecnej rovine sa zaujímame o všetky detaily našich zariadení. Od predaja správneho modelu, masážnych dispozícií, cez farebné modifikácie, až po orientáciu uloženia. Ak je to klientovým prianím, radi mu pomôžeme aj s všeobecnou predstavou a vytvoríme finálnu vizualizáciu toho, ako by mohlo výsledné dielo pôsobiť v jeho prostredí. Je nám potešením napĺňať Vaše sny aj predstavy.

V rámci našich služieb a osobného prístupu ku každému zákazníkovi sa snažíme o komplexnú starostlivosť a profesionálny prístup ku každému. Každý klient má právo na rovnaký servis aj pozornosť bez ohľadu na veľkosť konečného obchodu. Snažíme sa využívať svoje skúseností u každého klienta a byť mu nielen profesionálnym partnerom pri výbere vhodného modelu a jeho konkrétnych vlastností. Každý model vírivej vane je vhodný pre niekoho iného a môže sa tiež stať, že ani jeden model vírivej vane z našej ponuky nebude optimálne vyhovovať novému záujemcovi, z dôvodu napr. jeho telesnej výšky.