sk
news
logo

Novinky

Sanika group s.r.o.

Vírivky do malých priestorov

news

Ľudia často opustia myšlienku zaobstarať si vlastnú vírivku len preto, že majú k dispozícii iba obmedzený priestor. Sú skrátka presvedčení, že sa im vírivka do obmedzeného priestoru na malej záhradke alebo terase nemôže zmestiť. Opak je ale pravdou. Existuje niekoľko modelov víriviek, ktoré nepotrebujú toľko miesta. Majú rovnaké funkcie ako veľké vírivky a ich jedinou nevýhodou je, že sa do nich spravidla zmestia maximálne 2-3 osoby.

Máte iba malú záhradku alebo terasu a priali by ste si mať k dispozícii vlastnú vonkajšiu vírivku? Potom vás iste potešia informácie, že je to možné. Nižšie predstavujeme niekoľko menších modelov vírivek, ktoré sú vhodné práve do obmedzených priestorov.

Vírivka Manta

Vírivka Manta je skvelou variantou vírivej vane určenej pre menšie priestory. Ponúka dokonalú hydromasáž zameranú predovšetkým na svaly krčnej chrbtice a pohodlne sa do nej zmestia 2 osoby. Táto malá vírivka poteší každého, kto má vysoké nároky a málo miesta.

Vírivka Lara Mini

Lara Mini je ďalším minimalistickým modelom veľmi praktických tvarov, ktorý poskytne pohodlnú relaxáciu až 3 osobám. Táto vírivka sa zameriava na dokonalú hydromasáž celého tela okorenenú o inteligentné náladové svetlo. Ideálna je aj pre romantický večer vo dvojici. Všetky ovládacie systémy ponúkajú užívateľom intuitívnu obslužnosť vďaka prehľadnému zobrazeniu všetkých funkcií na displeji.

Vírivka Corall

Vírivka Corall je luxusným modelom limitovaných rozmerov, napriek tomu je vo vnútri priestranná tak, aby ponúkla vysoký komfort pre relaxáciu v teplej vode až 3 osobám. Každému zákazníkovi je možné zostaviť osobnú masáž na mieru vďaka viacúrovňovým regulačným systémom. Samozrejmosťou je tiež bezdrôtové ovládanie a riadenie vírivky prostredníctvom Wi-Fi.