sk
news
logo

Novinky

Sanika group s.r.o.

GLADIUS: Vírivka, ktorá nahradí aj záhradný bazén

news

Máte radi vodné radovánky a leto u nás vám príde krátke? Užívate si, keď je voda v bazéne príjemne teplá? Máte na záhrade dostatok miesta? Potom je pre vás ideálnou možnosťou veľká vonkajšia vírivka, ktorá do istej miery nahradí aj vonkajší bazén a ešte ponúkne niečo naviac. Predstavujeme vírivku GLADIUS od Canadian Spa International®.

Vírivka GLADIUS poteší každého, kto má rád pobyt vo vonkajšom bazéne a pobyt v teplej vode nielen v lete. Táto vírivka vám skrátka do istej miery nahradí vonkajší bazén a ešte ponúkne niečo naviac. Model GLADIUS ponúka veľký funkčný priestor, kde môže pohodlne relaxovať až 7 osôb s tým, že každá z nich má k dispozícii samostatnú masážnu zónu.

Vďaka viacúrovňovým regulačným systémom si môžete dopriať dokonalú masáž priamo na mieru vašim potrebám. Táto gigantická vírivka umožňuje nastavenie optimálnej intenzity hydromasáže a poskytne vám nielen športovú masáž po náročnej fyzickej aktivite, ale aj hĺbkovú tlakovú masáž, ktorá je vhodná najmä pri bolestiach chrbta zo sedavého zamestnania.

Pri vírivke GLADIUS je naviac možné využiť technológiu MicroSilk®, ktorá vytvára mikrobublinky s liečivými účinkami a poskytne vám tak dokonalý kyslíkový kúpeľ. Tento systém pomáha liečiť kožné problémy a omladzuje ľudskú pokožku.

Tak isto ako ostatné vírivky vám aj model GLADIUS poskytne dokonalé uvoľnenie pre vaše telo aj myseľ a pomôže vám pri riešení problémov s bolesťami svalov, kĺbov alebo zlým spánkom. Hydromasáž stimuluje tvorbu hormónu šťastia a pri pobyte vo vírivke zabudnete na denné starosti. Najmä v prípade, že vykonávate sedavé zamestnanie, oceníte unikátnu technológiu hydromasáže, vďaka ktorej budú vaše unavené svaly prehrievané a masírované do hĺbky a vám bude poskytnutá maximálna úľava od bolesti chrbta.

Vírivka GLADIUS skrátka ponúka pohodlné sedenie v kombinácii s vysoko efektívnou hydromasážou a bazénový priestor v jednom.