sk
news
Servisné služby Sanika group fungujú bez obmedzenia. V rámci individuálnych služieb nás neváhajte kontaktovať na +421 911 474 981. Sme tu stále s Vami...
logo

Novinky

Sanika group s.r.o.

Luxusná vírivka a swim spa ako domáce privátne wellness

news

Modernej vírivke v dnešnej dobe je možné prispôsobiť aj architektúru domu. Výhodu v takom prípade majú tí klienti, ktorí s výstavbou domu len začínajú a môžu si tak vírivku, saunu či domáce plavecké centrum swim spa dosadiť do svojho životného štýlu, a tým filozofiu vlastného bývania zásadne ovplyvniť.

Po architektonickej stránke je možné vírivú vaňu usadiť prakticky do akéhokoľvek priestoru s obmedzením na veľkosť samotnej vírivky. Priestorové nároky sa zvyšujú vždy s veľkosťou samotného modelu, ako extrémny prípad môžeme uviesť usadzovanie SWIM SPA do vnútorných stavieb domov.

Veľmi často sa toto najpodstatnejšie zariadenie celého domáceho wellness rieši až ako posledné. Počiatočná bezohľadnosť môže spôsobiť to, že miesto swim spa sa do domu usadzuje vírivá vaňa v kompromisnom prevedení, či plavecké centrum v menšom prevedení ktoré už nespĺňa komplexné požiadavky svojho majiteľa. Odporúčame preto mať pre seba najvhodnejší model vírivej vane už vybraný vopred, poznať konkrétne špecifické technické a elektrické náležitosti, ako napríklad rozmery spa, dispozície, polohu usadenie vírivky, rozloženie technológií, servisné požiadavky a iné.

V praxi by sme toto opatrenie mohli zhrnúť do krátkej rady: čím väčšia vírivka, sauna alebo swim spa, tým skôr je potrebné vedieť, aký model je ten pravý.