sk
news
logo

Novinky

Sanika group s.r.o.

Vírivé vane ako forma relaxu ale aj starostlivosti o pokožku

news

Elixír mladosti? Nie. Len sofistikovaná technológia, ktorá vznikla za spolupráce špičiek o svojom obore. Technológia MicroSilk prináša revolúciu v starostlivosti o pokožku v rámci pobytu vo vírivej vani.

MicroSilk prináša revolúciu zážitku z času stráveného vo vírivej vani. Po jednoduchom stlačení tlačidla sa voda presýti mikroskopickými bublinkami, ktoré zmenia textúru vody na šumivú, jemnú až priam hodvábnu textúru. Ktorá pomáha nielen telu ale aj mysli.

Táto inovácia si našla fanúšikov po celej Európe, najmä medzi ženami, ktorým záleží na zdraví ich pokožke, tehotným ženám, ľuďom s psychicky a fyzicky náročnými povolaniami ale najmä detí, ktoré sa odmalička trápia s rôznymi kožnými problémami. (fotka Alayana Jones)

Patentovaný MicroSilk proces používa technológiu infuzovania vody kyslíkom za prítomnosti vysokého tlaku. Tým vytvára mikrobublinky, ktoré sú 50 až 100 x menšie ako bežné bublinky vo vírivke a obsahujú až o 70% viac kyslíku ako bežná voda. Tieto bublinky sú taktiež inverzne nabité, to znamená že ióny v nich fungujú ako prirodzené supresanty starnúcich a degeneratívnych procesov v ľudskej pokožke. Vďaka svojej miniatúrnej veľkosti majú možnosť preniknúť do pórov, vyčistiť ich od nečistôt a toxínov a podporiť bunkový metabolizmus.

Bublinky technológie MicroSilk majú potvrdené účinky na:

  • starnutie pokožky
  • vyplavovanie voľných radikálov, ktoré negatívne vplývajú na zdravie našej pokožky
  • podpornú liečbu pri dermatitidach akými sú psoriáza, ekzém, začervenanie alebo kožné neduhy spôsobené chemoterapiou

hydrotherapy