sk
news
Servisné služby Sanika group fungujú bez obmedzenia. V rámci individuálnych služieb nás neváhajte kontaktovať na +421 911 474 981. Sme tu stále s Vami...
logo

Novinky

Sanika group s.r.o.

Predávame vírivku aj swim spa do každého počasia pre štyri ročné obdobia

news

Všetkým našim zákazníkom odporúčame nákup vírivej vane vo vonkajšom prevedení. Takáto koncepcia sa môže potom využívať celoročne pri veľmi ekonomických prevádzkových nákladoch a to isté platí aj v prípade SWIM SPA.

Vďaka niekoľkým vrstvám celoplošnej sendvičovej tepelnej a inteligentnej izolácii s reflexnými elementmi je možné vírivku uložiť aj do interiéru či uzavretých priestorov. Vírivé vane Canadian Spa uložené v stredoeurópskej klíme nie sú vystavované extrémnemu počasiu a preto je ich energetická prevádzka veľmi ekonomická. Z týchto praktických dôvodov odporúčame vírivé vane aj swim spa ukladať bežným spôsobom za určitých technologických podmienok do vonkajších dispozícií pre najintenzívnejší pocitový zážitok.

Veľmi vhodné je vírivku alebo swim spa esteticky zakomponovať tak, aby vo svojom prostredí pôsobili vyváženým dojmom a maximálne štýlovo.