sk
news
Servisné služby Sanika group fungujú bez obmedzenia. V rámci individuálnych služieb nás neváhajte kontaktovať na +421 911 474 981. Sme tu stále s Vami...
logo

Novinky

Sanika group s.r.o.

Veľká vírivka alebo malý bazén? Luxusná kombinácia oboch alebo SWIM SPA

news

V tomto krátkom článku by sme radi pozreli na SWIM SPA ako na individuálne a špecifické zariadenie. Skutočne sa nejedná o nejakú kombináciu vírivky a bazéna alebo dokonca miniatúrneho bazénika, ktorý neponúka ani hĺbku ani dĺžku.

Ako príklad sme si pre Vás vybrali jedinečný a kráľovský model NAUTILUS XXL a v stručnosti Vám popíšeme jeho výhody a slabé stránky. V koncepcii SWIM SPA sa môže jednať o samostatný bazén s protiprúdovým a masážnym systémom alebo nezávislú kombináciu bazéna a vírivej vane. Existuje niekoľko rôznych variant veľkostí a tvarov, väčšinou sú si však všetky SWIM SPA príbuzné svojou šírkou a hĺbkou.

Pre bazénovú časť je najdôležitejšia dostatočná plavecká šírka a bazénová hĺbka. Ako novinku pre rok 2013 uviedla Canadian Spa jeden z najhlbších a najkomplexnejších kombinovaných plaveckých a masážnych domácich centier NAUTILUS XXL. Tento obrovitý a najhlbší koncept je superluxusná kombinácia vírivky a bazéna. Prehĺbená a dokonalá časť SPA ponúka vírivú vaňu a druhá bazénová zase špičkový hlboký bazén s regulovaným protiprúdom a bezpríkladnou technologickou výbavou a spracovaním.

Tento kráľovský model odporúčame ako alternatívu miesto vonkajšieho bazéna k celoročnej prevádzke bez kompromisov.