sk
press_news
logo

Tlačové správy

Sanika group s.r.o.

Všetkým zákazníkom a partnerom oznamujeme

Všetkým zákazníkom a partnerom oznamujeme,

Že sme z dôvodu ochrany našej dobrej povesti, obchodného mena a zodpovednosti voči svojim zákazníkom a obchodným partnerom boli „donútení“ pristupovať k vydaniu tejto tlačovej správy a brániť tak obchodnú značku Canadian SPA International® a Aquavia Spa® proti opakovanému a klamlivému ohováraniu a neetickým obchodným praktikám konkurencie.

Spoločnosť SPA Studio s.r.o. patrí medzi špičky na českom trhu v oblasti predaja víriviek, swim spa a spa doplnkov, o čom svedčí spokojnosť viac než dvoch tisíc zákazníkov a obľúbenosť webových stránok s deklarovateľnou návštevnosťou pohybujúcou sa rádovo v desiatkach tisíc mesačne.

V poslednej dobe sa však začali objavovať správy typu: „Oni predávajú nekvalitnú Čínu, alebo čínske šunty“, či dokonca reči o nepravdivej a klamlivej reklame. Môžete si byť istý, že takémuto predajcovi jeho vlastná značka a obchodné zručnosti neumožňujú nič iné, než zúfalo klamať a vymýšľať si nezmysly.

A na to musíme reagovať! Svetovo uznávaná značka Canadian SPA International® je na európskom trhu už od roku 2009 a má obchodné zastúpenie vo viac než 25tich štátoch po celom svete. Každý z autorizovaných predajcov je držiteľom distribučnej licencie s obmedzenou platnosťou na 24 mesiacov a to z dôvodu overovania odbornosti predaja a dodržovania prísnych servisných podmienok.

Táto značka svoje výrobky osadzuje výhradne komponentami od renomovaných výrobcov a tým sa so svojou celkovou kvalitou zaraďuje medzi svetovú špičku. Spolupracuje napr. so spoločnosťami Gecko, CG Air, Balboa, CMP Jets, Lucité acrylic, Aristech atd.

Opätovne informujeme zákazníkov a partnerov, že produkty značky Canadian SPA International® sú podľa modelových rád čiastočne kompletované v Ázii a Amerike. Pre tento rok pripravujeme kompletačne výrobnú linku taktiež v kanadskom Montreale. Z dôvodu flexibility ponúk, širokému spektru technológií a individuálnej objednávke každého klienta, prebieha finálne osadenie a kompletácia produktov v Českej republike. Týmto garantujeme 100% autenticitu každého produktu a jeho najvyššiu výstupnú kvalitu.

Vždy sa snažíme dodržovať čo najprísnejšie kritériá, ktoré kladieme nielen na samotný výrobok, ale aj na svojich zamestnancov a nimi odvedenú prácu. Všetko s ohľadom na 100% spokojnosť svojich zákazníkov. A tým sa za svoju prácu môžeme s čistým svedomím postaviť.

Veríme, že poctivá a svedomito odvedená práca, kvalitné výrobky a najmä spokojní zákazníci sú tou skutočnou „značkou“ každej firmy. A očierňovanie a mystifikácia informácií je iba výrazom slabosti a konkurenčnej neschopnosti.

V prípade akýchkoľvek pochybností nás môžete kedykoľvek kontaktovať, alebo navštíviť u autorizovaných predajcov. Ochotne Vám bude predstavený každý detail vírivky alebo SWIM SPA a to ako zvonku, tak predovšetkým ZVNÚTRA!

Upozorňujeme, že vďaka náhľadu do vnútorností spa, je možné aj laickým pohľadom vyhodnotiť o ako kvalitné spa sa skutočne jedná a z akých prvkov je konštruované.

Na záver by sme chceli poďakovať všetkým naším existujúcim zákazníkom a obchodným partnerom a radi privítame ďalších nových klientov do našej zákazníckej rodiny.

Tešíme sa na spoluprácu v ďalšom roku.

sig