sk
technologies
logo

Technológie

Sanika group s.r.o.

gecko pump

Gecko Alliance Group – Čerpadlá

Čerpadlá Gecko poskytujú účinnejší a vyšší tok vody, čo majitelia spa oceňujú, aby zvýšili výhody a znížili prevádzkové náklady. Naše čerpadlá sú osvedčené modely pre všetky trhy a sú k dispozícii v rôznych konfiguráciách. Zahŕňajú všetky potreby zákazníkov pre najväčší a najmenší vírivý bazén.

Gecko Alliance Group – Riadiace jednotky

Gecko riadiace systémy sú perfektným riešením, aby posunuli vašu vírivku na vyššiu úroveň. Riadiace systémy sú navrhnuté tak, aby dokonalo ladili a ľahko sa inštalovali, sú spojené s čerpadlami a s príslušenstvom pre SPA všetkých veľkostí a konfigurácií. Kontrolné systémy poskytujú optimálny výkon a úplnú kontrolu. Vďaka tomu budete maximálne spokojní so svojou vírivou vaňou, a to najmä kvôli tomu, že získate omnoho viac než to, čo očakávate od svojej vírivky.

gecko control systems
bwg bwg_control_systems

Najmodernejšie riadiace systémy BWG®

Riadiaci systém zložený z riadiacej jednotky a ovládacieho panela tvorí mozog Vašej vírivej vane alebo SWIM SPA. Vírivé vane Canadian SPA využívajú hlavne systémy renomovanej spoločnosti BALBOA Water Group (BWG)®.

Užívateľsky prívetivé ovládacie panely BWG®

Odolné materiály, vysoká estetika a predovšetkým skutočnosť, že okamžite a intuitívne dokážete ovládnuť všetky dôležité funkcie vašej vírivej vane. Tak má vyzerať kvalitný ovládací panel.

bwg control panels
powerful and energy efficient pumps

Výkonné a energeticky šetrné čerpadlá

Čerpadlo je srdcom každej vírivej vane. Jeho výkon a odolnosť rozhodujú o funkcii vodných masáží a kvalite a sviežosti vody. Naše vane využívajú iba technicky najpokročilejšie čerpadlá globálnych výrobcov. Jednotlivé modely sú vyberané tak, aby pokryli nároky vírivej vane pri zachovaní maximálnej energetickej efektivity.

Ekonomické kúrenie s titánovými špirálami

Vysoko výkonné kúrenie s ekonomickou prevádzkou a tichým chodom. BWG patentovaná konštrukcia preverená napríklad v automobilovom priemysle.

titanic spirals
air blowers

Výkonné blowery CG Air®

Perličková masáž bude vždy tak kvalitná, ako blower, ktorý ju vytvára. Kompresory CG Air patria k špičke vo svojej triede a ponúkajú celý rad inovačných funkcií.

Najpokročilejšie dýzy BALBOA® a CS

Dýzy sú jednou z najdôležitejších súčastí vírivej vane. Priamo ovplyvňujú účinnosti masáže, zároveň spolu so skeletom a obložením tvoria jeden z najvýraznejších estetických prvkov.

jets
bath frame

Skelet vírivej vane

Skelet od spoločnosti Lucité® Acrylic je materiál s dlhou históriou – táto spoločnosť, založená v roku 1935, patrí k jednej z najviac uznávaných amerických značiek. Odolný a funkčný materiál je vysoko univerzálny a svoje uplatnenie našiel predovšetkým v oblasti kúpeľníctva, wellness, spa a domácej sanity.

Konštrukcia vírivej vane

Hmotnosť plnej vírivej vane alebo SWIM SPA sa počíta v stovkách kilogramov. To si vyžaduje kvalitnú samonosnú konštrukciu doplnenú pevným dnom s pokročilými vlastnosťami, ktoré zaistia dlhú životnosť vašej SPA.

bath construction
thermal insulation

Tepelná izolácia vírivej vane

Ekonomika prevádzky je závislá od toho, ako dobre je vírivá vaňa zabezpečená proti tepelným únikom. Využívame tie najpokročilejšie izolačné materiály a jednotlivé segmenty vane zostavujeme s maximálnou precíznosťou. Len tak dosahujeme najlepšie výsledky na trhu.

Ovládanie vírivej vane

Našim zákazníkom ponúkame možnosť implementovať moderné systémy ovládania, pracujúce na báze Wi-Fi. Jednoduchá aplikácia vo vašom smartphone vám umožní ovládať všetky funkcie vane prehľadne a pohodlne.

bath control
bath filtration

Filtračný systém vírivej vane

Aby bola voda vo vírivej vani dlho čistá a zdravotne úplne nezávadná, používame vysoko sofistikované filtračné systémy na nechemickej báze. Všetky prístroje na filtrovanie vody sú osadené vo vysokotlakovom filtračnom okruhu, ktorý poháňa cirkulačné čerpadlo. Ako hlavnú filtračnú jednotku je možné pre privátne využitie osadiť okruh špičkovým DCMS filtrom SPA alebo pieskovou filtráciou. V prípade vyšších nárokov pre najkomfortnejšiu údržbu vody je možné systémy osadiť automatickými dávkovačmi dezinfekcie alebo salinizačnej technológie s priebežnou kontrolou pH.

Hydrodistribučný systém vane

Spôsob vedenia vody v technologickom vodnom priestore umožňuje tlaku postupovať cestou najmenšieho odporu. Aj vďaka tejto schopnosti systém počíta s možnosťou úplného odporu na vstupe aj výstupe. Pre takéto prípady je distribučný systém osadený bezpečnostnými sekundárnymi okruhmi sania, ktoré v prípade nutnosti otvoria cestu pre vstup aj výstup záložného okruhu.

water distribution
trendy accessories

Trendy doplnky

Veľa technológií implementujeme do našich vaní s jediným cieľom – maximálne ich prispôsobiť požiadavkám zákazníka. Prídavné osvetlenie dýz pre party vane alebo upravená aromaterapia pre úžasnú relaxáciu – to všetko sú drobnosti, ktoré výrazne navyšujú celkový zážitok z používania vírivej vane.

Nadštandardná záruka a perfektný servis

Naše vane ponúkajú najlepšie technológie vo svojej triede. Veríme ich kvalite a perfektnému prevedeniu. Preto ku každému produktu – vrátane tých akčných alebo vo výpredaji – automaticky ponúkame zákaznícke servisné a záručné pakety na technológie aj konštrukciu vane.

superb service